Kosmētika “Arkādija”"Лаборатория косметики Аркадия" ir Krievijas izcelsmes profesionālā kosmētika. Tā ir elitāra kosmētika gan saloniem, gan lietošanai mājas apstākļos. Kosmētisko līdzekļu “Аркадия” īpašības – augsta aktīvo komponentu koncentrācija, strukturāla saderība ar ādas komponentiem, unikāla, ādai radniecīgu vielu – membrānu lipīdu bāze, šūnu un molekulārā līmeņa iedarbība. Rezultātā notiek fizioloģiska ādas pašatjaunošanās, kas arī padara šo kosmētiku īpašu.Profesionālā kosmētika tiek izmantoti medicīnas centros un klīnikās, skaistumkopšanas salonos un plastiskās ķirurģijas centros.

Kosmētisko līdzekļu “Аркадия” augstā kvalitāte ir atzīta dažādās izstādēs un konkursos – “V Nacionālajā konkursā pa labāko parfimērijas-kosmētikas produkciju» «Аркадия» saņēma divas zelta medaļas, kļuva par konkursa «100 labākās Krievijas preces» laureāti, ieguva zelta medaļu X Starptautiskajā izstādē «Ekoloģiski tīra un droša produkcija».

Kosmētikas “Аркадия” sortiments regulāri paplašinās. Šobrīd ir vairāk kā 80 kosmētisko līdzekļu sejas un ķermeņa ādas kopšanai.

Profesionālā kosmētika mājas lietošanai

Attīrīšana

Speciālā kopšana

Pamatkopšana

Intensīvā kopšana

Īpaši produkti


Produktus var iegādāties klīnikā "Panacea Pro", Rīgā, Ūdens ielā 12-77, kā arī interneta veikalā:
www.panaceashop.lv