Koncentrāti sinerģētiķi

Koncentrāti-sinerģētiķi – spēcīgas iedarbības preparāti sejas, kakla un dekoltē ādas kopšanai. Aktīvie komponenti izvēlēti tā, lai maksimāli sasniegtu nepieciešamo efektu. Lieto zem maskām, kuras nav nepieciešams nomazgāt, vai pirms noslēguma krēma. Ir piemēroti ievadīšanai ar ultraskaņu vai ar jonoforēzes palīdzību no negatīvā pola. Lietošana: Ampulas saturu uzklāt uz sejas, kakla, dekoltē zonas, ar pirkstiem iestrādāt līdz preparāts ir pilnībā iesūcies ādā.

Koncentrāts – sinerģētiķis Neitrazens + Pantenols

2 ml

Piemīt spēcīga pretiekaisuma, nomierinoša, dziedinoša un atjaunojoša iedarbība. Neitrazens nomāc iekaisuma mediatoru izdalīšanos, regulē neirogēno kairinājumu un uztur normālu ādas jutības stāvokli. Neitrazens pateicoties lipofīlo molekulu grupai, labi iesūcas ādā, mazina asinsvadu caurlaidību un tūsku veidošanos. Tam piemīt spēcīga pretiekaisuma iedarbība. Pantenolam piemīt spēcīga pretiekaisuma iedarbība, tas stimulē ādas reģenerāciju, normalizē šūnu metabolismu. Palīdz noturēt ādā mitrumu un saglabāt tās elastību. Fosfolipīdi atjauno ādas bajerfunkcijas, aizpildot bojātās vietas ādas raga slānī. Mazina ūdens iztvaikošanu un patoloģisku ādas jutību, nodrošina aktīvo komponentu dziļu iekļūšanu ādā.

Indikācijas: Sausa, jutīga, sakairināta, iekaisusi āda, posttraumatiskie saules apdegumi. Var lietot atjaunojošajās, pretiekaisuma procedūrās, pēc ķīmiskā pīlinga un mehāniskās tīrīšanas.

Koncentrāts – sinerģētiķis Hialuronskābe + β-glukāns

2 ml

Piemīt izteikta liftinga, nostiprinoša un imunomodulējoša iedarbība. Hialuronskābe saista un notur mitumu ādas virspusē, normalizē ūdens balansu. Intensīvi mitrina, mīkstina ādu, uztur tās elastību. β-1,3-glukāns stimulē fibroblastu darbību un veicina kolagēna, elastīna un hioluronskābes sintēzi dermā. Paaugstina ādas imunitāti, aizsargā pret UV starojumu.

Indikācijas: Dermas elastības zudums, izmaiņa sejas ovālā, audu ptoze, sausa, atoniska, dehidratēta āda. Piemērots liftinga, mitrinošajām procedūrām.

Koncentrāts – sinerģētiķis Vitamīns А + Koenzīms Q10 + Karnitīns

2 ml

Piemīt antioksidantu, reģenerējoša iedarbība. Vitamīns А paātrina šūnu atjaunošanos, normalizē tauku dziedzeru darbību, stimulē kolagēna veidošanos, mazina iekaisuma procesus ādā, piemīt reģenerējoša iedarbība. Koenzīms Q10 (ubihinons) atjauno enerģiju šūnās, ļoti spēcīgs antioksidants, aizsargā šūnu membrānas un DNS molekulas no brīvo radikāļu iedarbības. Karnitīns – organisks savienojums, transportē barības vielas uz šūnu „enerģijas fabriku”– mitohondrijiem. Kopā ar koenzīmu Q10 pastiprina antioksidatīvo iedarbību, apgādā šūnas ar enerģiju.

Indikācijas: Nobriedusi, plāna, nogurusi, sausa āda, atjaunošana pēc stresa. Lieto antistresa, atjaunojošajās procedūrās.

Koncentrāts – sinerģētiķis Nanolipīdi ar vitamīnu K

2 ml

Samazina redzama asinsvadu tīklojuma rašanos. Preparāta nanosomu forma nodrošina mērķtiecīgu aktīvo komponentu nokļūšanu dermā. Vitamīns K piedalās asins recekļa veidošanā, normalizē asins recēšanu, veicina dzīšanu un mazina mikrohematomu veidošanās risku.

Indikācijas: Jutīga, plāna, reaktīva āda, difūza eritēma, kuperoze, kompleksa rosacea ārstēšana, mikrohematomu profilakse un korekcija, tai skaitā pēcinjekciju. Lieto pretnovecošanās procedūrās, pēc mezoterapijas u.c. traumējošām procedūrām.