Kosmētika normālai, sausai ādai

Šīs sērijas produktus rekomendē jebkura vecuma cilvēkiem ar kombinētu un vidēji sausu ādas tipu, īpaši, ja vērojams ādas jutīgums, paplašināti asinsvadi, ir pazeminātas ādas aizsargspējas. Attīrīšanai rekomendē lietot pieniņu un toniku normālai un sausai ādai (sīkāk skat. attīrošos līdzekļus).

Dienas krēms «Lēdija N»

Dienas krēms «Lēdija N»

50 ml

Viegls, taču vienlaicīgi ļoti bagātīgs krēms. Ātri iesūcas ādā, padarot to matētu. β–1,3-glukāns, kompleksā ar vitamīnu A un kviešu asnu eļļu, aktivizē ādas virskārtas šūnu atjaunošanās procesu, pastiprina dabīgās aizsargspējas, paaugstina ādas pretošanās spējas mikroorganismiem, nostiprina asinsvadu sieniņas. Vitamīns E aizsargā lipīdus no oksidēšanās, cīnās ar brīvajiem radikāļiem. Kliņģerīšu ekstraktam ir maiga pretiekaisuma iedarbība. Krēms aizkavē krunciņu veidošanos, mitrina ādu un izlīdzina tās reljefu. Rekomendē lietot arī acu zonas ādai.

Lietot: uz iepriekš attīrītas ādas vienmērīgi uzklāt nelielu krēma daudzumu, tad vieglām masāžas kustībām iestrādāt to sejas un kakla ādā (krēma īpašais sastāvs paredzēts lietošanai arī acu zonā).

Nakts krēms «Lēdija N»

Nakts krēms «Lēdija N»

50 ml

Viegls krēms, labi un ātri iesūcas ādā, nodrošina pastiprinātu ādas reģenerāciju nakts laikā. Glikolipīdi atjauno ādas aizsargbarjeru. β–1,3-glukāns, vitamīns A, kviešu asnu eļļa aktivizē vielmaiņas procesus ādā un asinsvadu sieniņās, paātrina šūnu dalīšanos, pastiprina kolagēna sintēzi. Krēms padara ādu tvirtu, elastīgu, nostiprina ādas virsējo slāni, tam piemīt liftinga iedarbība. No rīta āda izskatās atpūtusies un svaiga.

Lietot: uz iepriekš attīrītas ādas vienmērīgi uzklāt nelielu krēma daudzumu, tad vieglām masāžas kustībām iestrādāt to sejas un kakla ādā (krēma īpašais sastāvs paredzēts lietošanai arī acu zonā). Intensīvākai kopšanai, pirms nakts krēma uzklāšanas, rekomendē papildus lietot serumu.

Aktīvais serums „Sensory”

Aktīvais serums „Sensory”

15 ml

Serums „Sensory” – inovācija, kas caur nervu galiem iedarbojas uz ādu .

Seruma darbojošais pamatkomponents ir neitrazens – palmitoiltripeptīds, kurš uztur normālu jutīga ādas slieksni, noņem kairinājumu un neitralizē apsārtumu. Neitrazens arī mazina asinsvadu caurlaidību un tam ir spēcīga pretiekaisuma iedarbība. Fitoplacenta regulē imūnos, vielmaiņas un enerģētiskos procesus, tai piemīt arī antioksidējoša iedarbība. Hialuronskābe normalizē ūdens balansu. β-1,3-glukāns stimulē ādas atjaunošanos, paaugstina pretošanos mikroorganismiem. Lakricas ekstrakts izlīdzina ādas toni. Viena no šī seruma īpašībām – komforta sajūta, kura rodas uzklāšanas laikā. Serums noņem hiperjutīgumu, kairinājumu, tam ir mitrinoša un imunomodulējoša iedarbība.

Lietot: uz iepriekš attīrītas sejas ādas vienmērīgi uzklāt nelielu daudzumu seruma, pēc tam uzklāt ādas tipam atbilstošu krēmu.