Kosmētika sausai, prasīgai, nobriedušai ādai

Dienas krēms «Prestižs»

Dienas krēms «Prestižs»

50 ml

Nodrošina pastiprinātu ādas barošanu, mitrināšanu un aizsardzību visas dienas garumā. Ši koka dziedinošais vasks, saturošs dabīgu ādas aizsargfiltru, vitamīns E droši aizsargā ādu no kaitīgā ultravioletā starojuma un brīvajiem radikāļiem. Koenzīms Q10, kviešu asnu eļļa, fitosteroli stimulē reģenerācijas procesus, kolagēna sintēzi. β–1,3-glukāns aktivizē atjaunojošos procesus ādā un pastiprina visu aktīvo komponentu iedarbību. Krēms izlīdzina ādu, samazina esošo krunciņu dziļumu, novērš jaunu krunciņu veidošanos.

Lietot: uz iepriekš attīrītas ādas vienmērīgi uzklāt nelielu krēma daudzumu, tad vieglām masāžas kustībām iestrādāt to sejas un kakla ādā (krēma īpašais sastāvs paredzēts lietošanai arī acu zonā).

Nakts krēms «Prestižs»

Nakts krēms «Prestižs»

50 ml

Ar gadiem āda kļūst arvien sausāka un prasīgāka. Bagātīgais krēms lielā daudzumā satur tādas vērtīgas eļļas, kā svečukoka, kviešu asnu, olu, olīveļļu, kas atjauno ādas lipīdu zudumu. Nodrošina intensīvu ādas atjaunošanos nakts laikā. Koenzīms Q10 paaugstina ādas enerģētiku, paātrina vielmaiņas procesus. Pastiprinās kolagēna sintēze, āda kļūst gludāka un tvirtāka. β–1,3-glukāns aktivizē atjaunojošos procesus ādā un nostiprina tās aizsargfunkciju. Iepriekšminētās krēma īpašības ļauj to efektīvi pielietot kā atjaunojošu krēmu pie ādas kairinājumiem, atopiskā dermatīta, tai skaitā arī bērniem.

Lietot: uz iepriekš attīrītas ādas vienmērīgi uzklāt nelielu krēma daudzumu, tad vieglām masāžas kustībām iestrādāt to sejas un kakla ādā (krēma īpašais sastāvs paredzēts lietošanai arī acu zonā). Intensīvākai kopšanai, cīņai ar vecuma izmaiņām, pirms nakts krēma uzklāšanas, rekomendē papildus lietot serumu.

Aktīvais serums „Light Age”

Aktīvais serums „Light Age”

15 ml

Izstrādāts speciāli nobriedušas un prasīgas ādas kopšanai. Sastāvā esošais karnozīns palielina šūnu dzīves ciklu, novērš pigmenta veidošanos un tam ir antistresa iedarbība. Koenzīms Q10 un karnitīns atjauno šūnu enerģētiku, stimulējot kolagēna sintēzi. β-1,3-glukāns atjauno ādas imunitāti, stimulē ādas atjaunošanos, bet lakricas un zirgkastaņas ekstraktiem ir pretiekaisuma iedarbība un tie stiprina kapilāru sieniņas. Koiskābe normalizē skābju balansu un padara gaišākus pigmentācijas plankumus. Serumam ir liftinga efekts, atjaunojoša un antistresa iedarbība. Tas novērš grumbu veidošanos, mitrina un izlīdzina ādas toni.

Lietot: uz iepriekš attīrītas sejas ādas vienmērīgi uzklāt nelielu daudzumu seruma, pēc tam uzklāt ādas tipam atbilstošu krēmu.