Kosmētika taukainai, kombinētai ādai

Šīs sērijas produktus rekomendē vidēja un vecāka gadagājuma cilvēkiem ar kombinētu un taukainu sejas ādas tipu, īpaši, ja vērojams taukains ādas spīdums, ir paaugstināta nosliece uz iekaisīgu elementu veidošanos. Attīrīšanai rekomendē lietot pieniņu un toniku taukainai kombinētai ādai (sīkāk skat. attīrošos līdzekļus).

Dienas krēms-gēls «Кurāža»

Dienas krēms-gēls «Кurāža»

50 ml

Vieglas gēlveida tekstūras krēms, ļoti labi klājas uz ādas un rada komforta sajūtu visas dienas garumā. Hialuronskābe un dabīgā mitrinošā faktora komponenti uzpilda ādu ar dzīvinošu mitrumu. β–1,3-glukāns pastiprina dabīgo aizsardzību no UV-starojuma un atmosfēras sārņiem, paaugstina pretošanās spējas mikroorganismiem. Lietojot krēmu regulāri, sastāvā esošais fosfatidilholīns normalizē tauku dziedzeru darbību, regulē ādas tauku izdali, sašaurina poras. Kumelīšu ekstrakts nomierina un mīkstina ādu.

Lietot: uz iepriekš attīrītas ādas vienmērīgi uzklāt nelielu krēma daudzumu, tad vieglām masāžas kustībām iestrādāt to sejas un kakla ādā (krēma īpašais sastāvs paredzēts lietošanai arī acu zonā).

Nakts krēms-gēls «Кurāža»

Nakts krēms-gēls «Кurāža»

50 ml

Krēms ar sabalansētu barojošo un mitrinošo komponentu attiecību. Regulē atjaunojošos procesus ādā nakts laikā, mazina noguruma pēdas, paaugstina tonusu, uzlabo ādas krāsu. β–1,3-glukāns pastiprina dabīgo atjaunošanās procesu. Vitamīns F normalizē ādas lipīdu sastāvu, nostiprina tās barjerfunkciju. Hialuronskābe un dabīgā mitrinošā faktora komponenti atjauno nepieciešamo mitruma līmeni. Vitamīns E nodrošina antioksidantu aizsardzību. Kumelīšu ekstraktam piemīt pretiekaisuma un mīkstinoša iedarbība.

Lietot: uz iepriekš attīrītas ādas vienmērīgi uzklāt nelielu krēma daudzumu, tad vieglām masāžas kustībām iestrādāt to sejas un kakla ādā (krēma īpašais sastāvs paredzēts lietošanai arī acu zonā). Intensīvākai kopšanai, pirms nakts krēma uzklāšanas, rekomendē papildus lietot serumu.

Aktīvais serums „T-Mate”

Aktīvais serums „T-Mate”

15 ml

Aktīviem komponentiem bagāts līdzeklis taukainas un kombinētas ādas padziļinātai kopšanai.

Hialuronskābe normalizē ūdens balansu, efektīvi mitrina un aizsargā ādu. Maigais imunomodulators β-1,3-glukāns stimulē ādas atjaunošanos, nostiprina kapilāru sieniņas, paaugstina pretošanās spēju mikroorganismiem. Vitamīnu E un F, provitamīna B5, kumelītes un lakricas ekstraktu komplekss nodrošina pretiekaisuma un reģenerējošu iedarbību. Organiskie cinka sāļi nodrošina antiseptisku, poru sašaurinošu un nomierinošu iedarbību. Serumam piemīt izteikta matējoša iedarbība. Āda kļūst elastīga, iegūst koptu un veselu izskatu.

Lietot: uz iepriekš attīrītas sejas ādas vienmērīgi uzklāt nelielu daudzumu seruma, pēc tam uzklāt ādas tipam atbilstošu krēmu. Izteikti taukainai ādai var izmantot tikai serumu.