Saules aizsargkosmētika

Saules ultravioletais starojums ir nepieciešams mūsu organismam. Tā ietekmē ādā sintezējas vitamīns D, kurš regulē kalcija vielmaiņu un nosaka kaulu-muskuļu audu stāvokli. Savukārt pārmērīgam UV-starojumam ir negatīva ietekme uz ādu. Sērija «Plenērs» ļauj regulēt ultravioletā starojuma daudzumu, kurš nokļūst ādā. Atliek tikai izraudzīties krēmu ar nepieciešamo aizsargfaktoru (SPF), atkarībā no vēlamā rezultāta un ādas tipa.

Krēms SPF 10

Krēms SPF 10

100 ml

Sauļošanās krēms ādai pēc pirmajiem saules stariem.

​Saules aizsargkrēmi «Plenērs» ir īpaši ar savu bioloģiskās aizsardzības kompleksu, kas pastiprina atjaunojošos procesus ādā pēc saules radītā stresa un aizkavē fotonovecošanos.

Krēms SPF 16

Krēms SPF 16

150 ml

Sauļošanās krēms gaišai, jutīgai ādai pirmajās sauļošanās dienās.

Saules aizsargkrēmi «Plenērs» ir īpaši ar savu bioloģiskās aizsardzības kompleksu, kas pastiprina atjaunojošos procesus ādā pēc saules radītā stresa un aizkavē fotonovecošanos.

Krēms SPF 30

Krēms SPF 30

150 ml

Sauļošanās krēms ļoti gaišai, jutīgai ādai, kā arī lietošanai pēc lāzerprocedūrām.

Saules aizsargkrēmi «Plenērs» ir īpaši ar savu bioloģiskās aizsardzības kompleksu, kas pastiprina atjaunojošos procesus ādā pēc saules radītā stresa un aizkavē fotonovecošanos.

«Plenērs» ādas atjaunošana pēc sauļošanās

«Plenērs» ādas atjaunošana pēc sauļošanās

150, 230 ml

Pēc sauļošanās āda kļūst raupjāka un sausāka, pēc pārmērīgas sauļošanās attīstās izteikta hiperkeratoze (biezs raga slānis), kā rezultātā āda nespēj uzņemt kosmētiskos līdzekļus, padziļinās krunkas, iespējami nopietni ādas šūnu elementu bojājumi.

Krēms pēc sauļošanās «Plenērs» mīkstina un mitrina ādu, tam piemīt pretiekaisuma un atjaunojoša iedarbība, mazina saules apdeguma pazīmes, atvēsina ādu. «Plenērs» pazemina sauļošanās vēlīno seku risku, tas darbojas kā profilaktisks līdzeklis pret fotonovecošanos. Nostiprina iedegumu un veicina tā saglabāšanos ilgākā laika posmā.

​Krēmu galveno komponentu iedarbība:

  • kliņģerīšu un lakricas ekstrakts – nomierina ādu, mazina iekaisumus.
  • dabīgo eļļu komplekss (ciedra, sojas, kviešu asnu) un membrānu lipīdi – mīkstina un baro raupjo ādu pēc sauļošanās, stiprina tās barjerfunkciju.
  • kosmētiskie silikoni – sekmē aktīvo komponentu vienmērīgu sadali ādā un nodrošina krēmam ūdensnoturību.

β-1,3-glukāns, membrānu lipīdi un vitamīns E veido bioloģiskās aizsardzības kompleksu:
β-1,3-glukāns – dabīgs polisaharīds, kam piemīt imunomodulējošas un adaptogēnas īpašības. Aizsargā imūnšūnas (ādas makrofāgus) no UV-starojuma kaitīgās iedarbības, tādējādi pastiprinot atjaunojošos procesus ādā. Stimulē imūnsistēmu, mazina iekaisumus.

Membrānu lipīdi – nostiprina ādas barjerfunkciju un, kopā ar dabīgā mitrinošā kompleksa komponentiem, normalizē ūdens balansu, atjauno ādas aizsargbarjeru.
Vitamīns E – piemīt antioksidanta iedarbība, kas būtiski samazina UV-starojuma vēlīno seku risku; mazina ādas iekaisumus, kas radušies pēc sauļošanās, mazina saules apdeguma izpausmes.