Relaksējošās procedūras

Ķermeņa kopšanas SPA rituāls “PANACEA”

Rituāls „Panacea” ir unikāla procedūra, jo paredz vienlaicīgu  antistresa, harmonizējošu iedarbību psihoemocionālā līmenī un attīrošu, drenējošu, slaidinošu un tonizējošu efektu ķermenim. Pieskārienu, ēterisko eļļu aromāta un mūzikas baudījums palīdz minimāli īsā laikā iegūt maksimāli pilnvērtīgu atpūtu un vitālas enerģijas pieplūdumu.

Procedūrā ietilpst:

  • visa ķermeņa masāža ar aromātiskām eļļām no kāju pirkstu galiņiem līdz pat matu saknītēm;

  • ķermeņa pīlings ar jūras sāli un augu ekstraktiem,

  • kāju, augšstilbu, muguras masāža, izmantojot īpašas masāžas tehnikas;

  • sildošas aplikācijas visam ķermenim;

  • atvēsinoša gēla iestrāde procedūras noslēgumā.

Procedūrai „Panacea” piemīt ne tikai izteikta relaksējoša, bet arī vispārēja organisma atveseļojoša un veselību nostiprinoša iedarbība, kā arī spēcīga kosmētiskā iedarbība uz ādu un zemādas audiem.
Pēc procedūras tiek piedāvāta īpaša tēja.

Procedūras nosaukums Ilgums, minūtes Cena, EUR
Rituāls "PANACEA" 90' 120

Aromaterapijas ķermeņa masāža

Procedūra, kura domāta ne tikai ķermenim, bet arī dvēselei. Nomierinoša, harmonizējoša aromaterapijas masāža minimāli īsā laika periodā palīdz pilnvērtīgi atpūsties un uzņemt papildusenerģiju. Pēc procedūras tiek piedāvāta zāļu tēja ar viršu medu.

Procedūras nosaukums Ilgums, minūtes Cena, EUR
Aromaterapijas masāža 60' 70

Kombinējot  šīs procedūras ar aparātmetodikām var sasniegt labus un noturīgus rezultātus ķermeņa ādas kvalitātes uzlabošanā un  apjoma samazināšanā.  SPA rituāls vai aromamasāža ir lieliska dāvana gan sev, gan sev mīļajiem cilvēkiem.