Rētu un striju korekcija

Rētu un striju korekcija ar terapeitisko lāzeru

Terapeitiskajam lāzerim ir izteikta brūces dziedējoša iedarbība, tas sekmē ādas šūnu atjaunošanos. Šī procedūra ir ļoti efektīva jaunām, svaigām rētām. Ar lāzeroforēzes palīdzību var ievadīt dažādus kosmētiskos līdzekļus dziļākajos ādas slāņos (hialuronskābi, sudrabu saturošus preparātus, cilmes šūnas). Šo procedūru var izmantot striju (ādas pārrāvumu) kompleksajā terapijā, kā arī kā kompleksas terapijas sastāvdaļu pie dažādas izcelsmes rētaudiem. Ārstējot hipertrofiskas rētas (virs normāla ādas līmeņa) un hipotrofiskas rētas (zem normāla ādas līmeņa), ir nepieciešama lāzerterapijas kombinācija ar ādas dimantu mikrodermabrāzijas procedūrām,vai frakcionēto lāzerslīpēšanu.

 Rezultāta sasniegšanai nepieciešams 6-15 procedūru kurss. Procedūru apjomu, intervālus starp procedūrām nosaka individuāli katrā konkrētā gadījumā un tas noteik konsultācijas laikā.

Procedūras nosaukums Ilgums, min. Cena, EUR
Lāzerterapija 20 10-45
Lāzerterapija ar  dimantu mikrodermabrāziju 60 20-85

Procedūras gala cena ir atkarīga no apstrādājamās virsmas laukuma.

Terapeitiskajam lāzerim nav siltumiedarbības uz ādu, tādēļ procedūra ir nesāpīga, tai nav ierobežojumu un blakusefektu.

Rētu un striju korekcija ar frakcionēto lāzerslīpēšanu

Frakcionēto lāzerslīpēšanu izmanto postakne rētaudiem, „veco” rētu un striju korekcijai. Procedūra notiek vietējā anestēzijā, un parasti klienti to labi panes,  bet dedzinoša sajūta  apstrādes vietā var saglabāties vēl vairākas stundas pēc procedūras. Reabilitācijas periods   ilgst no 5 līdz 14 dienām, tas ir atkarīgs no apstrādātās ādas zonas un klienta ādas individuālajām īpatnībām.

Sīkāku informāciju par metodi  sk. Frakcionētā lāzerslīpēšana

Apstrādājamā zona Ilgums, min. Cena, EUR
Seja 120 400
Vaigu zona 60 180
Rētas, strijas cm2 30 20

Labu rezultātu sasniegšanai var veikt vairākas procedūras ar intervālu 4-6 nedēļas.