Dzintarskābes pīlings

Dzintarskābes pīlings: 38% glikonskābe un 2% dzintarskābe.

Dzintarskābes pīlings ir vismaigākais no visiem ķīmiskajiem pīlingiem un vienīgais, kuram nav kairinošas iedarbības uz ādu. Pateicoties glikonskābes spējai uzkrāties ādas raga slānī, tā daudz intensīvāk un ilgstošāk kā citas skābes mitrina ādu, izlīdzina tās toni, reljefu un stiprina ādas aizsargfunkcijas. Savukārt dzintarskābe atjauno šūnu elpošanu un enerģijas apmaiņu audos, aktivizē Krebsa procesa ciklu, tādējādi veicinot detoksikāciju - ādas attīrīšanu. Dzintarskābei piemīt  antioksidējošas īpašības un tā paaugstina antioksidantu iedarbību, aizsargā asinsvadus, normalizē mikrocirkulāciju, kā arī piegādā ādai barības vielas un skābekli. Dzintarskābei piemīt arī pretiekaisuma, uzsūcošas  un atjaunojošas  īpašības.

Pīlings maigi noloba ādu un  paātrina epidermas atjaunošanos. Salīdzinājumā ar AHA skābēm šim pīlingam  nav nepieciešama neitralizācija. Glikonsābes delikātās iedarbības dēļ, to var pielietot pat ļoti sausas un hiperjutīgas ādas gadījumā. Pīlingam ir intensīvi mitrinoša iedarbība, tas  veicina aizsarglipīdu slāņa atjaunošanos un pateicoties tam samazinās ūdens iztvaikošana no ādas virsmas.

Dzintarskābes pīlings ir dabīgs antioksidants, kas spēj neitralizēt metālus un bloķēt brīvos radikāļus, kā arī aizsargāt no saules staru kaitīgās iedarbības. Rekomendējams UVS rezultātā bojātas ādas kopšanā,  tās  aizsargbarjeras slāņa atjaunošanai.

Ieteicams:

  • Novecošanās profilaksei un korekcijai
  • Fotonovecošanās, UVS rezultātā bojātas ādas atjaunošana
  • Noārdīta ādas aizsargslāņa gadījumā ( hiperjutība, atopiskais dermatīts, ihtioze)
  • Ļenganas, atoniskas, „nogurušas” āda (lielpilsētas gaiss, smēķēšana, ilgstošs stress, kondicionieru un centrālapkures iedarbība uz sejas ādu) gadījumā
  • Ādas sagatavošana pirms un rehabilitācijai pēc traumatiskām kosmētiskajām procedūrām , kā piem. dermabrāzija, lāzerslīpēšana,  mehāniskā ādas tīrīšana.
  • Postakne gadījumā
Procedūras nosaukums Ilgums, minūtes Cena, EUR
Dzintarskābes pīlings 45 50
Dzintarskābes pīlings ar askorbīnskābes gēlu 45 60