Ķīmiskais pīlings (augļskābju pīlings)

Ķīmiskais pīlings ar augļskābēm

Ķīmiskais pīlings - aktīva ādas apstrāde ar 20%, 40%, 70% augļskābēm. Tas ir procedūru kurss, kurš sastāv vidēji no 8 procedūrām ar intervālu 7-14 dienas. Procedūra ir īpaši ieteicama problemātiskas ādas kopšanā, tai skaitā - pusaudžu vecuma ādas problēmām (komedoni, pinnes), kā arī dod izcilus rezultātus anti-AGE terapijā.

Galvenās ķīmiskā pīlinga veikšanas indikācijas:
taukaina āda, paplašinātas poras, nevienmērīgs ādas reljefs, akne, pigmentplankumi, pazemināts ādas tonuss un elasticitāte, krunciņas.

Rekomendācijas un ierobežojumi. Veicot ķīmiskā pīlinga kursu, obligāti jālieto speciāla mājas kosmētika, kā arī jāierobežo solārija, saunas, baseina apmeklējumi. Procedūra netiek veikta, ja ir paaugstināta ādas jutība pret augļskābēm.

Procedūra Ilgums, min. Cena, EUR
Ķīmiskais pīlings 45 40
Ķīmiskais pīlings ar lāzerterapiju   +10

Konsultācija par ķīmiskā pīlinga individuālu pielietojumu, vispārējā veselības stāvokļa novērtējums, apstrādājamās zonas apjoma precizēšana, mājas kosmētikas izvēle – 20 EUR.

Placentārais ķīmiskais pīlings

Procedūras veikšanai tiek izmantoti preparāti, saturoši 20%, 40% augļskābes un placentas biokoncentrātu, kam piemīt spēcīga pretiekaisuma un atjaunojoša iedarbība.

Procedūru rekomendē, ja ir stipri paplašinātas poras, izteikta kuperoze, kā arī cilvēkiem ar pazeminātu sāpju slieksni.

Lai sasniegtu stabilu rezultātu, rekomendē 6 procedūru kursu ar intervālu 7-10 dienas, taču pat viena procedūra dod izteiktu tonizējošu liftiga efektu, tādēļ šo procedūru var rekomendēt arī kā atjaunojošu ekspresprocedūru.       

Procedūra Ilgums, min. Cena, EUR
Placentārais ķīmiskais pīlings 60 50
Placentārais pīlings ar lāzerterapiju   +10

Konsultācijas cena par placentārā ķīmiskā pīlinga individuālu pielietojumu, vispārējā veselības stāvokļa novērtējums, apstrādājamās zonas apjoma precizēšana, mājas kosmētikas izvēle – 20 EUR.