Sejas kosmētiskās procedūras

Kopjošās pamatprocedūras

Pamatprocedūra ir noteikta ādas tipa profesionāla kopšana. Procedūras shēma ir standarta: attīrīšana, pīlings, masāža, maska, taču tehniskais izpildījums var būtiski atšķirties. Tas saistīts ar katru konkrētu gadījumu, kad tiek lietoti dažādi ādas attīrīšanas līdzekļi un pīlingi, tiek veiktas dažādu tehniku masāžas, izmantotas dažādas maskas.   

Procedūras galvenais uzdevums ir ādas disbalansa profilakse un nelielu ādas traucējumu novēršana (mitrināšana, barošana, attīrīšana).

Procedūras tiek veiktas ar  CNC,  Аркадия profesionālajiem kosmētiskajiem līdzekļiem.

Procedūra Ilgums, min. Cena, EUR
Kopjošā pamatprocedūra 45-60 60

 

Paplašinātās kopjošās procedūras


Рaplašinātā procedūra  - tā ir padziļināta ādas kopšana, kuras laikā tiek lietoti aktīvāki kosmētiskie līdzekļi, risinātas vairākas kosmētiskas problēmas vienlaicīgi. Problēmzonas tiek apstrādātas papildus.

Procedūrā tiek izmantotas speciālas ampulas, serumi, papildus maskas, tiek apstrādāta āda ap acīm, lūpām. Šīs grupas procedūru rezultātā būtiski uzlabojas ādas kvalitāte, kā arī klients saņem pilnvērtīgu atpūtu. 

Procedūras tiek veiktas ar  CNC,  Аркадия profesionālajiem kosmētiskajiem līdzekļiem.

Procedūra Ilgums, min. Cena, EUR
Paplašināta kopjošā procedūra 75 70

Aromaterapijas kopjošās procedūras

Aromaterapijas procedūras laikā tiek izmantoti dažādu dabīgo ēterisko eļļu maisījumi. Tas ir pasākumu komplekss – ādas attīrīšana, pīlings, sejas aromamasāža, skalpa un roku masāža, divas maskas.

Šī procedūra nav domāta tikai ādas kopšanai, bet arī dvēselei. Procedūras galvenais mērķis ir minimāli īsā laika periodā sniegt klientam pilnvērtīgu atpūtu, dot papildus enerģiju, pieskārienu, aromātu un mūzikas  baudījumu.

Procedūra Ilgums, min. Cena, EUR
Sejas aromaprocedūra 75 70

Pēc procedūras klientiem tiek piedāvāta zāļu tēja ar viršu medu.